Kutrzepa-Gadt-Kutrzepa

Podczas najbliższej odsłony cyklu „Peryferia” zapraszamy Was na koncert improwizującego tria, „Kutrzepa-Gadt-Kutrzepa”. Projekt ten jest odejściem od schematów na rzecz swobodnej improwizacji. Muzyka staje się narzędziem do wyrażania emocji, poszukiwania przestrzeni, jest próbą opisania otaczającej rzeczywistości. Otwarta forma ukazuje pełne spektrum tajemniczych i nieoczywistych barw oraz indywidualność każdego z artystów i artystek.
Zespół wystąpi w składzie:
Aleksandra Kutrzepa – Skrzypaczka, kompozytorka, improwizatorka. Z powodzeniem realizuje swoją wizję nowoczesnego jazzu, nie bojąc się wychyleń zarówno w stronę awangardy jak i ludowych inspiracji. Od 2015 roku liderka zespołu „Aleksandra Kutrzepa Quartet” z którym wydała 3 albumy
Anna Gadt – Improwizatorka, śpiewaczka, pianistka i kompozytorka. Oprócz tradycyjnie rozumianego śpiewu poszukuje nieoczywistych brzmień i technik wykonawczych. W swoim dorobku posiada siedem autorskich płyt. W roku 2018 uzyskała nominację do nagrody Fryderyk w kategorii Artysta Roku.
Robert Kutrzepa – Perkusista, pedagog, muzyk sesyjny, stale poszukujący nowych ścieżek rozwoju. Od 2015 roku członek oraz współzałożyciel zespołu „Aleksandra Kutrzepa Quartet”. Ma na swoim koncie 7 albumów.
Koncert realizowany we współpracy ze Stowarzyszeniem JAZZ & Contemporary Music
Wstęp wolny, obowiązuje wcześniejsza, mailowa rezerwacja miejsc – info@ddkweglin.pl
Posted in Bez kategorii.